Vardas valdžiai – Grūto parko zona

Buvęs seimūnas P.Urbšys svarbiausio jam metų įvykio – mero ataskaitos svarstymo proga užsirišo net šventinį kaklaraištį. Politikas sarkastiškai žavėjosi nežemišku R.Račkausko kuklumu, mat šis apie pernai nuveiktus darbus nutarė pasigirti ne posėdžio pradžioje, o jam gerokai įpusėjus.

Panevėžio mero Ryčio Račkausko keliolikos minučių pasigiriamasis žodis tarybos posėdyje apie pernai nuveiktus darbus įspūdį padarė tik jo bendražygiams, jų balsų užteko, kad mero ir visos tarybos veiklos ataskaita būtų patvirtinta. […]

Frakcijos „Kartu“ narė Viktorija Polzunovaitė paprašė mero įvardyti, kas pakišo koją sėkmingam tarybos darbui, nes jaučiamas politikų susipriešinimas, miesto bendruomenės susiskaldymas.

R.Račkauskas dėl susipriešinimo įžvelgė ne savo, bet oponentų kaltę, o pavyzdžiu pateikė Stasio Eidrigevičiaus menų centrą.

„Mūsų pusė stengiasi tą projektą realizuoti ir nesukirsti visuomenės grupių, o kitoje pusėje visada vyko eskalavimas, parašų rinkimas, pjudančių lapelių į aplinkinius namus mėtymas“, – miesto galva siūlė oponentams prisiimti priešinimo nuopelnus.[…]

Buvęs seimūnas Povilas Urbšys pareiškė, kad mero ataskaita jam yra metų įvykis, ta proga jis net užsirišęs šventinį kaklaraištį, tad stebėjosi, kodėl ne šia ataskaita buvo pradėtas posėdis.

„Manau, tik dėl mūsų mero nežemiško kuklumo. Nepagalvokite, kad jis nuo visuomenės norėjo nuslėpti, ką yra padaręs: prieš pat Kalėdas buvo apmokestintos mašinų stovėjimo vietos, o žmonių gyvybes gelbėję medikai apdalinti baudomis. Tai turbūt irgi buvo injekcija į jų džiugesį miesto patogumais. Žinoma, apie šiuos gerus darbus buvo nutylėta“, – sarkastiškai kalbėjo buvęs seimūnas.

Galop P.Urbšys pridūrė pakeitęs nuomonę apie miesto valdžią ir nusprendęs, kad čia yra ne Grūto parko filialas, o Grūto parko zona.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/vardas-valdziai-gruto-parko-zona