Valdantieji iš anksto nurodo, kaip balsuoti?

Panevėžio tarybos sekretorius susimovė: išplatino kvietimą saviesiems bei visuomenės atstovams prieš Etikos komisijos posėdį susirinkti jo kabinete, bet per klaidą tą laišką nusiuntė ir opozicijos nariams. Pastarieji puikiai suprato, kodėl buvo ignoruojami.

Ketvirtadienį Panevėžio tarybos posėdžio pradžioje frakcijos „Kartu“ lyderė Viktorija Polzunovaitė iš tribūnos pareiškė, kad pusmetį neteisėtai veikianti Etikos komisija priima ir neteisėtus sprendimus.

V.Polzunovaitė sakė, kad trečiadienį per klaidą gavo kvietimą trumpam susitikti pas tarybos sekretorių Mantą Navaruckį. Be jos, tokius kvietimus gavo ir kiti du opozicijos atstovai Etikos komisijoje – konservatoriai Indiana Grigienė ir Maurikijus Grėbliūnas.

Tačiau jau po minutės atskriejo kitas laiškas su nurodymu, kad pirmasis laiškas skirtas ne jiems.

„Tampa aišku, kad prieš Etikos, o, ko gero, ir prieš bet kurios kitos komisijos posėdį valdantieji ir visuomenės atstovai sprendimus priima iš anksto atskiruose susirinkimuose. Ar tai demokratiška?

Kas galėtų paneigti, kad sukviesti komisijos nariai ten bus „paruošti“ – gaus nurodymus, kaip balsuoti?“ – retoriškai klausė V.Polzunovaitė.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/valdantieji-is-anksto-nurodo-kaip-balsuoti