Valdantieji balsavo už dar nesupakuotą dovaną

anevėžio valdantieji su savo lyderiu – teisiamu meru Ryčiu Račkausku išskėstomis rankomis priėmė privačios bendrovės už dyką žadamą parengti, bet dar neegzistuojantį naujos autobusų stoties projektą, tačiau opozicijai šis sandoris atrodo pernelyg abejotinas, tad ji čia savo rankų neprikišo – išvis nebalsavo.

Panevėžio savivaldybės tarybos posėdyje, kaip ir tikėtasi, privačios bendrovės „Baltisches Haus“ dovana – naujos autobusų stoties techninis projektas su įsipareigojimu vykdyti ir statybų priežiūras, buvo priimta.

Už tai balsavo tik valdantieji, tačiau tai netrukdė jiems iš karto pasigirti spaudos pranešime, kad dovaną priėmė visas miestas.

Frakcijos „Kartu“ narys Ričardas Bakanauskas klausė valdančiųjų, ar kas nors gali garantuoti, kad stoties techninio projekto dovana neatsieis miestui brangiau, nei būtų buvę apsieita be dovanos – tvarkingai skelbiant konkursą.

„Jokių įsipareigojimų statyti stotį pagal šį techninį projektą nėra. Šis klausimas bus sprendžiamas, kai bus aiški sąmata“, – paaiškino T.Jukna.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/valdantieji-balsavo-uz-dar-nesupakuota-dovana