Vaidilute puošiasi, kad visiems gražiau būtų

Su silpna širdele gimusios mergaitės tėvams buvo pasakyta, kad šis vaikas vargu ar sulauks pilnametystės. Tačiau niūrios prognozės neišsipildė – mergaitė užaugo, šeimoje buvo laiminga, versle triūsė tam, kad išmokslintų dukteris, o likusi našle tapo viena aktyviausių Panevėžio moterų – tuo ji išreiškia ir tėvo priesaką gyvenimą palikti gražesnį, nei radome.

„Esu tarpukario mokytojo dukra. Tėtis, kaip ir savo mokinius, taip ir mus – du savo sūnus ir dvi dukras mokė, kad mūsų paskirtis Žemėje – gyvenimą palikti gražesnį, nei radome. Jis pabrėždavo, kad negalime rūpintis vien savimi, turime galvoti ir apie kitus, rūpintis visais“, – taip trumpai save pristato daugeliui Aukštaitijos sostinėje pažįstama Bronė Slapšienė.

Ar kas nors ją matė piktą? Tokio, beveik galime garantuoti, tikrai neatsiras. Ar buvo ji kuo nors nepatenkinta, ką nors peikė, ūdijo? Tikrai ne. Ar buvo liūdna ir nelaiminga? Aišku, tikriausiai buvo. Bet ar kas nors matė? Ar kam ji skundėsi?

B.Slapšienę pamatysime visose svarbiausiose miesto šventėse. Ten ji bus išskirtinai gražiai apsirengusi – gal Vaidilutės kostiumu, gal lietuvaitės.

Skaitykite:
http://panskliautas.lt/vaidilute-puosiasi-kad-visiems-graziau-butu-nuotraukos?fbclid=IwAR1dc8w8amaWiD4KY9sLSqFptNy8dHH-_UjeHbxdaWT3bHJ3reJ9gayOo7w