V.Polzunovaitė. Ne taip ir mažai ar ne?

Šią savaitę lyg iš gausybės rago pasipylė laiškų dėl SEMC: dėl projekto vykdymo teisėtumo, jo palaikymo ir siūlymų įkurdinti kitur.
Mano asmeninė patirtis.
Viename tarybos posėdyje klausiau dėl SEMC veiklos sričių, tačiau man atsakyta nebuvo. Kaip įprastai ieškant informacijos, atsidariau įstaigos interneto svetainę, tačiau dar prieš savivaldos rinkimus sėkmingai veikusi interneto svetainė, jau kuris laikas, kaip skelbia pats www.semc.lt, yra kuriama. Pasiteiravau bendru įstaigos el.paštu, kada planuojama ją sukurti, tačiau tegavau atsakymą: „SEMC svetainė pradės veikti, tuomet, kai galės būti pradėtas konstruktyvios veiklos etapas, kuomet galėsime komunikuoti naudingas ir prasmingas visuomenei žinias.“
Ruošiantis šiandien vykusiam tarybos posėdžiui, pastebėjau, kad Panevėžio miesto savivaldybės 2019–2021 metų veiklos plano, socialinės ir ekonominės plėtros programų įgyvendinimo 2019 metais ataskaitoje, tiksliau Kultūros ir meno programoje, nurodyta, kad 2019 m. turėjo būti patvirtinta SEMC strategija, misija ir vizija. Tuo pačiu www.semc.lt nurodytu el.paštu pasiteiravau, kur galima susipažinti su SEMC strategija, misija ir vizija.
Gavau atsakymą, jog šie darbai neatlikti. Vadovė paaiškino, kad „Negaliu teigti už visą 2019 metų laikotarpį, bet susiduriu su SEMC situacija nuo 2019 lapkričio – tai nesiliaujantis ir itin destruktyvus įstaigos puolimas. O tai tikrai nepadeda nuosekliai ir racionaliai, įtraukiant deramas visuomenės grandis planuoti įsaigos ateitį ir su ja susijusius strateginius veiksmus.“
Toje pačioje Kultūros ir meno programoje matyti, kad 2019 m. SEMC savivaldybės biudžete buvo skirta daugiau nei 90 tūkst. Eur .
Ne taip ir mažai (laiko ir pinigų) ar ne?