Suktais žaidimais – toliau į tiesioginį valdymą

Panevėžio valdžia imasi regzti įvairius zigzagus, kad tik pastumtų į šalį jai neparankią opozicijos atstovę, o į kėdę pasodintų savą, kišeninį vadovą. Vyriausybės atstovo tarnyba įspėjo, kad tokie zigzagai naudos valdantiesiems neduos.

Trečiadienį iš Vyriausybės atėjo žinia, kad tiesioginio valdymo įvedimas Panevėžyje dar kartą atidedamas. Lauksime trečio karto. Gal jis nemeluos? O tuo metu Panevėžio valdžioje dedasi nekokie dalykai.

Panevėžio tarybos posėdyje valdantieji trečią kartą nepritarė frakcijos „Kartu“ narės Viktorijos Polzunovaitės kandidatūrai į Etikos komisijos vadovo postą.

Užtat patvirtino Etikos komisijos nuostatų pakeitimą, kad etikos sargams galėtų vadovauti valdžiai tinkantis pirmininko pavaduotojas.

Posėdžio pradžioje pareiškimą perskaitęs Rimantas Ridikas valdančiąją daugumą apkaltino piktnaudžiavimu savo galiomis, o nenorą patvirtinti jo bendražygę komisijos pirmininke neva dėl jauno amžiaus vadino diskriminacija.

„Turime jauną vicemerą, bet jo amžius netrukdo atlikti pareigų. Etikos komisija turi būti veiksminga, o kišeninė komisija – ne komisija“, – rėžė R.Ridikas.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/suktais-zaidimais-toliau-i-tiesiogini-valdyma-nuotraukos