Rinkimus Panevėžyje pralaimėjęs P. Urbšys grįžta į Seimą

Panevėžio miesto mero rinkimus laimėjo visuomeninio rinkimų komiteto „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ kandidatas Rytis Mykolas Račkauskas. Tuo tarpu tiesioginių merų rinkimus nelaimėjęs parlamentaras Povilas Urbšys nedirbs miesto Taryboje, jis – grįžta į Seimą. Jo vietą Taryboje užims Erika Kosej.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Kurkime jaukų miestą KARTU“ lyderis P. Urbšys ir toliau, iki kadencijos pabaigos, darbuosis Seime.

Rinkimų naktį, paaiškėjus antrojo turo rezultatams, P. Urbšys naujienų portalui JP teigė, kad rinkimų rezultatus sutiko su šypsena.

„Vienaip ar kitaip, panevėžiečiai rinkosi patys už ką balsuoti. Tie, kas balsavo už R. M. Račkauską ar už P. Urbšį, nori matyti besikeičiantį Panevėžį ir nėra abejingi miesto ateičiai. Jeigu vienas kandidatas sugebėjo įtikinti, kad jo įtarimuose nėra korupcijos, o tie įtarimai nestabdo atsinaujinimo, jam vis tiek, anksčiau ar vėliau, teks pažiūrėti tiesai į akis. Manau, kad darbai, kuriuos reikia padaryti miestui, bus daromi, o mes, kaip opozicinė jėga, neleisime po tuo atsinaujinimu paslėpti nešvarių sandėrių“, – įtikinamai kalbėjo į Seimą grįžtantis dirbti parlamentaras ir teigė, kad Panevėžyje pradėti darbai bus toliau tęsiami.

Skaitykite: https://jp.lt/rinkimus-panevezyje-pralaimejes-p-urbsys-grizta-i-seima/