Reglamentas – dulkių debesims kelti

Opozicija, remdamasi Vyriausybės atstovo nurodymu, bandė įspėti Panevėžio valdančiuosius, kad jie toliau prakišinėja tik sau naudingus sprendimus, tačiau meras Rytis Račkauskas atsikirto, jog Vyriausybės atstovas jiems ne autoritetas. Merui teko priminti, kad tai vis dėlto ne koks turgaus prekeivis.

Pastarojo Panevėžio tarybos posėdžio pradžioje frakcijos „Kartu“ lyderė Viktorija Polzunovaitė visos opozicijos vardu perskaitė pareiškimą. Ji klausė mero Ryčio Račkausko ir valdančiųjų, ar šie nepamiršo, kad vis dar nesudaryta ir neveikia teisėta Etikos komisija.

V.Polzunovaitė priminė, kad Vyriausybės atstovas dar pernai gruodį Tarybos veiklos reglamente nustatė ne vieną neatitikimą Vyriausybės nutarimams ir pasirašė teikimą dėl reglamento pakeitimo.

Teikime sakoma, kad „įpareigodamas opoziciją teikti kitą Etikos komisijos pirmininko kandidatūrą, nepagrįstai apriboja tarybos narių teisę siūlyti kandidatą į Etikos komisijos pirmininkus“.

Skaitykite:
http://panskliautas.lt/reglamentas-dulkiu-debesims-kelti?fbclid=IwAR1dc8w8amaWiD4KY9sLSqFptNy8dHH-_UjeHbxdaWT3bHJ3reJ9gayOo7w