Nors ateina sunkūs metai ir Panevėžio biudžetas gali nesurinkti 2 milijonų, valdantieji dėl to nerodė jokio jaudulio. Atvirkščiai, jie neišgirdo net 22 opozicijos siūlomų biudžeto pakeitimų, o kad oponentai posėdyje neįkyrėtų savo kalbomis, surežisavo greitą jų nutraukimą.
Panevėžio savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo opozicinės frakcijos „Kartu“ pareiškimu dėl šiųmečio miesto biudžeto.
Jame buvo teigiama, kad mieste susiklostė bloga praktika, kai mieste, naudojantis administracinėmis galiomis ir prisidengiant atsinaujinimu, nualinama dauguma įstaigų. Politikuojama apie naujas kuriamas kultūros, sporto erdves, bet nutylima, kad jau turima infrastruktūra, švietimo, kultūros, sporto įstaigos nesulaukia būtino remonto.
„Ar žinojote, kad poreikis infrastruktūros atnaujinimo darbams šiose įstaigose siekia apie 15 mln. eurų, iš jų vien švietimo įstaigų poreikis – beveik 14 mln. eurų. Pripažinkim – skaičiai įspūdingi. Šie milijonai tikrai nesusikaupė per 1 ar 2 metus, tik kodėl jie dar auginami? Tas užburtas ratas panašus į Don Kichoto kovą su vėjo malūnais“, – skaitė pareiškimą Viktorija Polzunovaitė.
Skaitykite: http://panskliautas.lt/regejo-tik-biudzeto-svarstymo-imitacija
V.Veblausko pieš.