R.Ridikas. Nepamirškite, kad savivaldybė – ne pelno siekianti organizacija

Rimanto Ridiko komentaras, pasirodžius publikacijai „Panevėžyje neliks gyventojų priimamojo Dariaus ir Girėno g.“:

„Labai gaila, kad uždaromas Panevėžio miesto savivaldybės priimamasis Dariaus ir Girėno gatvėje, kurio paslaugomis buvo taip patogu naudotis vakarinės miesto dalies gyventojams. Ypač vyresnio amžiaus panevėžiečiams.
Ar neperdrąsu teigti, kad daugiau nei 1,5 metų veikęs nuotolinis savivaldybės priimamasis nesulaukė panevėžiečių susidomėjimo?
Nustatyta, kad besikreipiančiųjų Dariaus ir Girėno g. kelis kartus mažiau negu pagrindiniame priimamajame Laisvės a. 20.
Bet juk ir viešųjų paslaugų teikiama mažiau!
Laisvės a. socialinių reikalų skyriaus specialistės priima beveik dvigubai daugiau prašymų nei Dariaus ir Girėno g.
Bet ar galima lyginti vienos darbuotojos ir viso skyriaus darbą?
Nepamirškite, kad savivaldybė – ne pelno siekianti organizacija.
Manau, kad svarbiausia turėtų būti žmogus ir greitas bei patogus paslaugų prienamumas.
Juo labiau, ar galima daryti išvadą, kad Panevėžiui nereikalingos seniūnijos? Juk savivaldybės priimamojo funkcija tėra tik maža seniūnijų veiklos dalis. Seniūnija – tai teritorija apibrėžtos miesto gyventojų dalies bendruomeninio, ūkinio, administracinio, kultūrinio, ir kitokios veiklos savarankiškumo vienetas.
Ar nesiperša išvada, kad priimamojo veikla buvo specialiai slopinama, nesuteikiant jam aktualesnių funkcijų, nepakankamai viešinant, kad padaryti būtent tokią išvadą, kuri nuskambėjo iš administracijos direktoriaus Tomo Juknos lūpų?“