Pirmieji kandidatų į merus debatai

Sausio 17 d. d. Trečiojo amžiaus universitetas surengė dviejų kandidatų į Panevėžio miesto merus socialdemokrato Ramūno Vyžinto ir rinkimų komiteto „Už jaukų miestą KARTU“ lyderio Povilo Urbšio debatus. Debatų organizatorė Rima pabrėžė, kad kvietė ir nušalintąjį merą Rytį Mykolą Račkauską, bet jis dalyvauti atsisakė.

Abu dalyviai prisistatė klausytojams, pasakojo kokiais principais vadovautųsi.

Povilas Urbšys aiškino klausytojams kaip jis supranta susidariusią dabartinę situaciją mieste, prisimindamas buvusių mero rinkimų istoriją, pristatė savo vertybes ir vadovavimo principus bei aiškiai pagrindė savo pasiryžimą perimti miesto vadovo vairą.

Povilas Urbšys išsamiai atsakinėjo į klausytojų užduotus klausimus apie darnios mero palaikymo komandos būtinumą, apie tai, kad  negana išrinkti valdžią, bet labai svarbu ją kontroliuoti ir atvirkščiai – valdininkams nenusigręžti nuo žmonių ir aysižvelgti į jų nuomonę. Povilas Urbšys akcentavo, kad būtina ne tik asfaltuoti gatves ir kurti infrastruktūros projektus, bet ir atsigręžti į socialines miestiečių problemas. „Ateinantys 4 metai miestui yra labai svarbūs, nes tai – paskutiniai metai kai Lietuva gaus tokias Europos investicijas. Turime protingai jas išnaudoti ir ruoštis tam laikui, kai jų jau nebegausime“, – taip pat akcentavo rinkimų komiteto „Už jaukų miestą KARTU“ kandidatas į miesto merus.

*Politinė reklama, sukurta pačio kandidato ar jo atstovų.