Pirmasis naujos kadencijos Panevėžio tarybos posėdis gali virsti spektakliu: konservatoriai ketina palikti posėdžių salę

Iki naujos Panevėžio miesto Tarybos kadencijos pirmojo posėdžio liko ne tiek jau ir daug. Jis numatytas balandžio 24 d. Pirmajame posėdyje politikai nespręs nei ekonominių, nei ūkinių miesto problemų – prisieks Tarybos nariai, meras, susiformuos ir pareigomis pasiskirstys valdančioji dauguma.

Naujienų portalo JP žiniomis, pirmajame naujos Panevėžio miesto tarybos posėdyje, į opoziciją pasitraukę konservatoriai ketina išreikšti protestą. Kai prisieks panevėžiečių išrinktas meras Rytis Mykolas Račkauskas, konservatoriai (jų naujoje miesto taryboje bus 5), ketina atsistoti ir palikti posėdžių salę.

Naujos miesto Tarybos kadencijos narė, visuomeninio komiteto „Kurkime jaukų miestą KARTU“ atstovė Viktorija Polzunovaitė sakė, kad protesto akcijos pirmajame Tarybos posėdyje nėra aptarę.

„Tokio klausimo, apie protesto akciją, nesprendėme. Be to, mūsų komitetas dirbs opozicijoje, kaip savarankiška frakcija. Su kitais nesijungsime. Ruošiame deklaracijas apie darbą opozicijoje ir laukiame pirmojo Tarybos posėdžio“, – sakė V. Polzunovaitė.

Skaitykite: /https://jp.lt/pirmasis-naujos-kadencijos-panevezio-tarybos-posedis-gali-virsti-spektakliu-konservatoriai-ketina-palikti-posedziu-sale/