Panevėžio miesto tarybos opozicija reikalauja sušaukti neeilinį tarybos posėdį

Frakcija KARTU su Panevėžio miesto savivaldybės tarybos opozicija išsiuntė kreipimąsi į Panevėžio miesto merą dėl Tarybos posėdžio sušaukimo. Opozicija ragina sutelkti Tarybą bendram darbui, kad plintant COVID-19 virusui, būtų sprendžiami neatidėliotini klausimai.

„Gyvename ypatingai sudėtingu laikotarpiu. Toliau plintant koronavirusui, visi Tarybos nariai turime dirbti sutelktai. Gauname daug prašymų, klausimų, į kuriuos ne visada galime atsakyti, nes nevykstant jokiems bendriems pasitarimams, opozicijos nariai yra atriboti nuo informacijos ir sprendimų priėmimo. Pasigendame telkiančios lyderystės, kuri šioje sudėtingoje situacijoje yra labai svarbi ir reikalinga. Norime atsakingai prisidėti organizuojant darbus, priemones, teikiant pasiūlymus. Reikalinga išsami informacija apie padėtį mieste (sveikatos apsaugos, socialinių paslaugų, švietimo ir kitose viešąsias paslaugas teikiančiose įstaigose). Norime žinoti pagalbos mechanizmus verslui, miesto iniciatyvas, priemonių planą kovoje su plintančia infekcija ir jų įgyvendinimą. Esant tokiai ekstremaliai situacijai, kiekviena diena yra labai svarbi”, – rašoma kreipimesi į miesto merą.

Skaitykite ir susipažinkite su siūlymais: https://aina.lt/panevezio-miesto-tarybos-opozicija-reikalauja-susaukti-neeilini-tarybos-posedi/