Panevėžio miesto taryba susikirto dėl Etikos komisijos pirmininko posto: miestui gresia tiesioginis valdymas

Panevėžio miesto savivaldybės Taryba, nors ir turi pasitvirtinus Etikos komisiją, bet iki šiol neturi jos pirmininko. Į šį postą jau du kartus siūloma Tarybos opozicionierė jaunoji politikė Viktorija Polzunovaitė – vis neišrenkama.

Tarybos reglamente įrašyta, kad per du mėnesius nuo pirmojo išrinktos naujos Tarybos posėdžio sušaukimo dienos arba nuo tiesiogiai išrinkto mero priesaikos priėmimo dienos turi būti paskirti mero pavaduotojai ir Savivaldybės administracijos direktorius, sudaryti Tarybos komitetai ir paskirti šių komitetų pirmininkai, sudarytos Vietos savivaldos įstatyme nustatytos komisijos ir paskirti šių komisijų pirmininkai, sudaryta Tarybos kolegija, jeigu nusprendžiama ją sudaryti.

Naujienų portalui JP vis neišrenkama Etikos komisijos pirmininke V. Polzunovaitė aiškino, kodėl vis nepatvirtinama ir negali pradėti vadovauti komisijai.

„Jau du kartus mano kandidatūra buvo siūlyta Etikos komisijos pirmininkės postą, bet nebuvau išrinkta. Kodėl nebuvau išrinkta, niekas nepaaiškino. Asmeniškai Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas pasakė, kad niekada nebūsiu išrinkta. Be to, neoficialiuose pokalbiuose girdėjau aiškinimus, kodėl nebalsavo už mano kandidatūrą. Vieniems, esą liepta nebalsuoti, kiti sakė, kad esu per jauna“, – kalbėjo jaunoji politikė ir teigė, kad į Etikos komisijos pirmininkes bus siūloma trečią kartą.

Skaitykite: https://jp.lt/panevezio-miesto-taryba-susikirto-del-etikos-komisijos-pirmininko-posto-miestui-gresia-tiesioginis-valdymas/