Opozicijos atstovę jau tildo ir grasinimais

Panevėžio valdančiųjų sudarytą Etikos komisiją opozicijos atstovai boikotavo – išėjo iš posėdžio vos tik jam prasidėjus, nes yra įsitikinę, kad tokia komisija yra neteisėta. Pareiškimą perskaičiusiai ir po to viešai pasisakiusiai opozicijos politikei netrukus buvo pagrasinta teismu.

Išsakė reikalavimus, o tada išėjo

Panevėžio savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis prasidėjo pareiškimu.

Opozicijos kelis kartus į šios komisijos pirmininkus siūlyta, tačiau valdančiųjų atmesta frakcijos „Kartu“ pirmininkė Viktorija Polzunovaitė perskaitė pareiškimą, kad opozicijos atstovai nedalyvaus „nelegalios Etikos komisijos sprendimų priėmime“.

Opozicinių frakcijų atstovų įsitikinimu, Etikos komisija sudaryta šiurkščiai pažeidžiant teisės aktus: tai padaryta pirmininku patvirtinus Tomą Josą, Tarybos veiklos reglamento nesuderinus su Vietos savivaldos įstatymu.

„Reikalaujame mero ir valdančiosios daugumos nebeignoruoti opozicijos teisių, artimiausiu metu pavesti sušaukti Panevėžio savivaldybės tarybos veiklos reglamentui patikslinti komisijos posėdį, inicijuoti Tarybos veiklos reglamento pataisas bei paskirti Etikos komisijos pirmininku opozicijos atstovą, kaip to reikalauja Vietos savivaldos įstatymas“, – nuskambėjo pareiškime.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/opozicijos-atstove-jau-tildo-ir-grasinimais