Opozicijos atstovams neleido prasižioti

Be akibrokšto neapsiėjo ir antrasis Panevėžio valdančiųjų sudarytos Etikos komisijos posėdis. Šįkart komisijos pirmininkas Tomas Josas opozicijos atstovams neleido perskaityti pareiškimo, ir šie išėjo iš posėdžio vos tik jam prasidėjus.

Frakcijos „Kartu“ pirmininkė Viktorija Polzunovaitė korespondentui pasakojo norėjusi kitiems komisijos nariams paaiškinti, kodėl opozicijos atstovai nedalyvauja komisijos veikloje, bei priminti, kad miesto tarybos nariai iki šiol neinformuoti apie Vyriausybės atstovo Panevėžio apskrityje raštą.

Tačiau T.Josas pareiškęs, kad pareiškimas turi būti skaitomas ne toje vietoje, nes adresuotas ne Etikos komisijai.

Tada V.Polzunovaitė su kitais dviem opozicijos atstovais šioje komisijoje – konservatoriais Indiana Grigiene ir Maurikijumi Grėbliūnu išėjo iš posėdžio.

Šių trijų opozicionierių išplatintame pareiškime teigiama, kad nuo Vyriausybės atstovo teikimo dėl Panevėžio savivaldybės tarybos veiklos reglamento pakeitimo praėjo jau 35 dienos, bet teikimas tarybos posėdyje dar nesvarstytas, o neteisėtai sudaryta Etikos komisija tęsia veiklą.

„Mes, opozicinių frakcijų nariai, nedalyvausime neteisėtos komisijos veikloje. Reikalaujame atsižvelgti į Vyriausybės atstovo teikimą, koreguoti Tarybos veiklos reglamentą, atsižvelgiant į teisės aktus ir Savivaldos įstatymo viršenybę, ir Etikos komisijos pirmininku skirti opozicijos atstovą“, – rašoma pareiškime.

Skaitykite: http://www.panskliautas.lt/opozicijos-atstovams-neleido-prasizioti