Nesamas menų centras prekiaus suvenyrais

Panevėžio savivaldybės valdininkė gali ir neatsakinėti į jai aiškiai per sunkius politikų klausimus – tai jai posėdyje leidžia pats nušalintasis ir teisiamas meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio valdantieji pastarajame tarybos posėdyje patenkino naujojo savo darinio – Stasio Eidrigevičiaus menų centro prašymą ir patvirtino šios įstaigos teikiamų mokamų paslaugų ir antkainio kainoraštį.

Miesto valdžia, įkūrusi naują įstaigą, tvirtina, kad ji veikia, tačiau realiai menų centro nėra – netgi pastatas dar nepradėtas statyti.

Savivaldybės Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė sakė, kad menų centras pagal patvirtintus įkainius įvairiuose renginiuose prekiaus leidiniais ir suvenyrais, nors nenurodė, kieno lėšomis jie bus pagaminti.

Sprendimo projekto rengėjų skaičiavimu, nustatytas 20 proc. antkainis nuo vieno leidinio ar suvenyro savikainos kompensuos su leidinių ar atributikos logistika susijusias išlaidas.

Anot A.Čeponienės, vieni leidiniai ir suvenyrai reprezentuos S.Eidrigevičiaus kūrybą, kiti – kitus menininkus, bet tų kitų pavardžių vedėja neįvardijo.

Frakcijos „Kartu“ pirmininkė Viktorija Polzunovaitė paprašė įvardyti vadinamojo semco šiuo metu teikiamas paslaugas, tačiau atsakymo nesulaukė.

Posėdžiui pirmininkavęs vicemeras Valdemaras Jakštas išrėžė, esą klausimas nesusijęs su svarstomu sprendimo projektu, o šalia jo sėdintis nušalintasis meras Rytis Račkauskas skyriaus vedėjai nurodė, kad gali ir neatsakinėti į klausimą. Šioji taip ir padarė.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/nesamas-menu-centras-prekiaus-suvenyrais