Naujienos

Autobusų stotis – gėdos paminklas politikų savanaudiškumui

„Autobusų stotis – gėdos paminklas politikų savanaudiškumui,“ – tarybos posėdyje, svarstant klausimą dėl autobusų stoties, sakė Povilas Urbšys.

Frakcija KARTU už stoties atnaujinimą, bet prieš tai, kad eilinį kartą labai svarbūs miesto poreikiai paverčiami afera.

P.Urbšio pasisakymas ČIA

Rimantas Ridikas tarybos posėdyje pasigedo logikos autobusų stoties istorijoje.

R.Ridiko pasisakymas ČIA

Įvedė mokestį už nuotolinį būrelių lankymą

Per pandemiją daroma viskas, kad tik kuo mažiau kentėtų gyventojai. Tačiau Panevėžyje yra atvirkščiai – kadangi pernai dėl karantino neformaliojo vaikų ugdymo įstaigos nesurinko 77,5 tūkst. eurų, valdžia mokinių tėvus apkrovė mokesčiais.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/ivede-mokesti-uz-nuotolini-bureliu-lankyma

R.Bakanausko pasisakymą tarybos posėdyje žiūrėkite ČIA

Nuotr. A.Švelnos

Nelygybė

“Aš pritariu 90 procentų parengtų sprendimų ir tik 10 procentų, kurie netenkina mano rinkėjų lūkesčių, nepritariu. Valdantieji nepalaiko nė vieno procento opozicijos siūlymų”,- suskaičiavo judėjimo “Kartu” ir opozicijos atstovas Rimantas Ridikas, supratęs, kad bet koks opozicionierių pateiktas, nors ir idealus, siūlymas bus atmestas.

Skaitykite plačiau Aina.lt:
https://aina.lt/nelygybe/

Panevėžyje iškils paminklas arogancijai ir bendruomenės supriešinimui?

Kovo 18 d. vykusiame neeiliniame Panevėžio miesto tarybos posėdyje svarstyti klausimai dėl S.Eidrigevičiaus menų cento ir kino centro „Garsas“ likimo.

Frakcija KARTU už šiuolaikinį menų centrą, bet akivaizdu, kad SEMC istorija vis labiau panašėja į avantiūrą. Atrodo, kad tai pastebi ir Vyriausybė.

P.Urbšio pasisakymas ČIA

Rimantas Ridikas išsakė mintį, kad SEMC taps paminklu bendruomenės susipriešinimui ir arogancijai?

R.Ridiko pasisakymą žiūrėkite ČIA

Ričardas Bakanauskas tarybos posėdyje teigė, kad menų centro idėja buvo sukompromituota. Jo pasisakymą žiūrėkite ČIA

„ Kartu su visa Lietuva džiaugėmės, kad „knygnešių tautos niekas nesustabdys.“ Apmaudu, bet tarybos posėdyje neišgirdome, koks knygnešys savivaldybės administracijai nešė nuasmeninto menininko laišką, kuris rašytas 2021 vasario 2 d., o savivaldybėje užvizuotas tik kovo 9 d.

Didelės kultūrinės ir meninės vertės projektas, norisi, kad būtų lydimas ir tokio pat kaip pastatas didumo skaidrumo,“- svarstant klausimą dėl kino centro „Garsas“ pastato griovimo sakė frakcijos KARTU pirmininkė Viktorija Polzunovaitė.

Jos pasisakymą žiūrėkite ČIA

Bus atnaujinamas Ramygalos gatvės šaligatvis

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė viešojo pirkimo, skirto Ramygalos g. dalies nuo Vilniaus iki Nemuno/Aukštaičių g. šaligatvio kapitalinio remonto darbams, vykdymui.Dėl šio klausimo, atstovaudamas rinkėjus, R.Ridikas yra kreipęsis į savivaldybės administraciją.

R.Ridiko pasisakymą tarybos posėdyje žiūrėkite ČIA

Skaitykite plačiau Aina.lt:https://aina.lt/bus-atnaujinamas-ramygalos-gatves…/