Merui patarė į veidrodį pasižiūrėti

Panevėžio valdantieji iš opozicijos atimto Etikos komisijos vadovo posto nenori atiduoti net ir po pralaimėto teismo. Maža to, jie netgi slėpė žinią apie teismo sprendimą. Po tokių mero R.Račkausko ir jo komandos veiksmų naujokas taryboje Povilas Urbšys pareiškė vis aiškiau valdžioje užuodžiantis diktatoriaus Lukašenkos raugelį.

Panevėžio tarybos posėdyje svarstant pakoreguotą Tarybos veiklos reglamentą vėl užvirė aistros dėl opozicijai priklausančios Etikos komisijos sudarymo.

Kaip anksčiau rašėme, valdantieji net keturis kartus atmetė frakcijos „Kartu“ vadovės Viktorijos Polzunovaitės kandidatūrą į šios komisijos pirmininkes, o į svarbų postą pasodino sau palankų ekspolitiką pensininką, neva visuomenės atstovą Tomą Josą.

Dabar tarybos posėdyje frakcijos „Kartu“ atstovas Povilas Urbšys kolegas informavo, kad Vyriausybės atstovas „dėl tokio ydingo sprendimo“ kreipėsi į teismą, o šis priėmė miesto savivaldybei nenaudingą sprendimą.

Anot P.Urbšio, nuo sausio įsigaliojęs pakeistas Vietos savivaldos įstatymas išaiškina taip, kad ir arkliui turėtų būti aišku, jog Etikos ir Antikorupcijos komisijoms turi vadovauti opozicijos atstovai.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/merui-patare-i-veidrodi-pasiziureti?fbclid=IwAR0T8YTQ2oWZfF2J3tOazDls5Jtn8LMNLzfFlIR-GAZdfx1n4oha0kbN1bs

V.Veblausko pieš.