Karantinas. Viktorija Polzunovaitė: „Viliuosi, kad karantinas išmokys mus gyventi kiek kitaip“

Lietuvoje paskelbus karantiną, daugelis laiką leidžia namuose, dirba nuotoliniu būdu ir panašiai. O ką karantino metu veikia Panevėžio miesto tarybos nariai. Jie sutiko pasidalinti mintimis, patarimais panevėžiečiams ir atsakyti į keletą Aukštaitijos naujienų portalo AINA pateiktų klausimų. Šiandien kalbiname Panevėžio miesto tarybos narę, frakcijos „Kartu“ narę Viktoriją Polzunovaitę.  

Ar dirbate karantino metu ir kaip (ar einate į darbą ar iš namų)?

Nuo pat karantino pradžios su dviem dukrytėmis laiką leidžiu namuose. Tad ne tik tenka dirbti savo tiesioginį darbą, bet ir užsiimti nuotolinio ikimokyklinio ugdymo programos įgyvendinimu pagal darželio auklėtojų instrukcijas, prižiūrėti, kad sklandžiai vyktų pradinis ugdymas, kad netrūktų šilto maisto tris kartus per dieną ir dar ko nors skanaus;). Be to, tenka pasirūpinti ir švara po visų kūrybinių užduočių. Taigi vaikų ugdymas, užklasinė veikla ir pramogos 😉 Iš tiesų supratau, kiek daug nuolat bėgdama prarandu – neįkainojama stebėti vaikus kiekviename jų kasdienybės žingsnyje.

Mano, kaip tarybos narės, darbas vyksta kiek pasyviau – nevyksta posėdžiai, tačiau nepaisant to, su kolega R.Grilausku ruošėme tarybos veiklos reglamento komisijos nuostatus, kuriuos virtualiai su kitais Tarybos veiklos reglamento komisijos nariais aptarėme. Stengiuosi bendrauti su nevyriausybinėmis organizacijomis, vietos bendruomenėmis, kad žinočiau, kaip joms sekasi šiuo laiku ar nieko netrūksta. Su opozicijoje dirbančiais tarybos nariais teikėme merui prašymą skubos tvarka organizuoti tarybos posėdį  ir pateikėme siūlymus dėl pagalbos panevėžiečiams karantino metu.

Skaitykite: https://aina.lt/karantinas-viktorija-polzunovaite-viliuosi-kad-karantinas-ismokys-mus-gyventi-kiek-kitaip/?fbclid=IwAR3qiugVTYuV9LTKV42BpHKvlVLiaLf5b3INg6oaWImV7TRBJZNnPHktgG8