Kaip sporte atsirado podukros ir našlaitės?

Panevėžio merui Ryčiui Račkauskui pareikšti nauji įtarimai dėl sutarto kyšio iš „Lietkabelio“ krepšinio klubo prezidento, anot opozicijos, atvėrė opią pinigų sportui dalijimo žaizdą. Du privilegijuoti klubai iš miesto biudžeto gaus didžiąją pyrago dalį, o 41 likęs turės tenkintis trupiniais.

Pastarojo Panevėžio tarybos posėdžio pradžioje frakcijos „Kartu“ pirmininkė Viktorija Polzunovaitė iš tribūnos perskaitė pareiškimą apie valdančiųjų prioritetus skirstant pinigus miesto sporto klubams.

V.Polzunovaitės teigimu, opią žaizdą atvėrė merui Ryčiui Račkauskui pareikšti įtarimai dėl sutarto kyšio iš krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidento.

Anot pranešėjos, ne vienus metus miesto sporto atstovai kelia klausimą dėl sporto organizacijų finansavimo skaidrumo. Pernai iš 636 tūkst. eurų, skirtų nevyriausybinių kūno kultūros ir sporto organizacijų projektams, beveik 80 proc. atiteko dviem privilegijuotiems klubams: net 301 tūkst. eurų gavo „Lietkabelio“ krepšininkai, 200 tūkst. eurų – „Panevėžio“ futbolininkai.

Likusiems 41 sporto klubams ir organizacijoms padalinta vos 135 tūkst. eurų, arba 20 proc. lėšų.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/kaip-sporte-atsirado-podukros-ir-naslaites