Ką šiemet rinktume Metų panevėžiečiu?

Panevėžyje prasideda Metų panevėžiečių rinkimai. Tai visos bendruomenės galimybė apžvelgti praėjusius metus, įvertinti ir padėkoti labiausiai pasižymėjusiems miesto žmonėms.

Savivaldybė kviečia aktyviai dalyvauti rinkimuose – siūlyti įvairiose srityse pasižymėjusias, nusipelniusias, vertas pagarbos asmenybes. Primename: pateikti savo kandidatą galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Juo galima tapti už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

2019-ųjų Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Miesto bendruomenės pasiūlytų kandidatų Savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus.Raštu pateiktas kandidatūras registruoja Vidaus administravimo skyrius (priimamojo 8-oji darbo vieta), el. paštu spauda@panevezys.lt bei tel. 501 348 – Komunikacijos skyrius.

Skaitykite: https://www.panevezys.lt/lt/naujienos/ka-siemet-rinktume-tu7y.html