Išsitarė apie dar vieną menininko apsigalvojimą

Tuo metu, kai „Garso“ kino centro gynėjai mano besiderantys dėl pastato išsaugojimo, Panevėžio valdžia šaltakraujiškai sau kuria komisiją ant „Garso“ griuvėsių išdygsiančio monstro veiklai aptarti. Tačiau gynėjai nepasiduoda – jie atskleidžia, kokia bus apgailėtina naujoji architektūrinė dėžė ir kaip nuo to kentės toliau merdėti pasmerkti kiti miesto kultūros židiniai.

Vietos politikas Povilas Urbšys rėžė, kad darbo grupė yra tik imitacija. Iš tiesų, anot jo, tai vienas ponas, dar gyvas būdamas, užsinorėjęs pasistatyti sau paminklą.

Bemaž visi suprato, kad „ponas“ – tai teisiamas meras R.Račkauskas.

Žinomas choreografas, „Pynimėlio“ ansamblio vadovas Ričardas Bakanauskas prisipažino buvęs menų centro šalininku, bet dabar idėja visiškai sukompromituota. Politikas klausė, ar gali būti mieste gigantas, didesnis už MO muziejų Vilniuje.

Iš viceministro žodžių jis supratęs, kad šaukštai jau popiet. Tad, anot jo, kam čia dar visokias diskusijas vaidinti, kai 9-tą mėnesį besilaukiančiai moteriai jau laikas gimdyti.

„Prisimenu menų centro įstaigos vadovės žodžius. Jie mane šokiravo. Ji sakė, kad centrui išlaikyti reikės 100 tūkst. eurų per metus. Toks statinys, darbuotojų daugybė ir tik tiek pinigų! Kita jos mintis buvo, kad čia bus rengiamos pasaulinio lygio parodos. Kaip gali direktorė šitaip kalbėti? Gal pridėkite dar 2 nuliukus, nes už 100 tūkstančių eurų galėsite surengti tik miesto dailės mokyklos mokinių darbų parodas“, – stebėjosi R.Bakanauskas.

Iš savivaldybės pusės plano niekas nesiveržė komentuoti.

Skaitykite PLAČIAU