Pastaba
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
2013 m. Gruodis mėn. 18 d., Trečiadienis

Metų panevėžietis

Šiemet renkant Metų panevėžiečius buvo parodyta iniciatyva iš miesto gyventojų ir surinkta arti 300 parašų už „Statoil Parkas“ degalinės darbuotojas Danguolę Kundelienę ir Giedrę Pilkauskienę, už lapkričio 11d. degalinėje parodytą drąsą, gesinant užsidegusį automobilį. Šis moterų ryžtingumas lokalizavo pavojų ir apsaugojo aplinkinius gyventojus nuo galimos baisios nelaimės. Parašai buvo pristatyti Panevėžio miesto savivaldybės kanceliarijai. Komisijai neatsižvelgus į šią gyventojų išreikštą paramą, Pilietinis judėjimas KARTU tarybos posėdyje, gruodžio 13 d. nusprendė paremti miesto gyventojų iniciatyvą ir įsteigti nominaciją Metų panevėžietis ir  apdovanoti D.Kundelienę ir G.Pilkauskienę – už  drąsų pilietišką poelgį. Apdovanojimo ceremonija vyks „Statoil“ degalinėje, Nemuno gatvėje, (prieš „Cido“ areną), gruodžio 20d., penktadienį, 12 val. 10 min.

2013 m. Gruodis mėn. 13 d., Penktadienis

"Minties" gimnazijoje "Gerumo savaitė"

{gallery}mintiesgimn{/gallery} Gruodžio 9 - 13 dienomis Panevėžio "Minties" gimnazijos bendruomenė organizavo labdaros akciją "Gerumo savaitė". Akcijos metu gimnazistai klasėse rinko saldainius, gimnazijos personalas nešė konservuotas vasaros bei rudens gėrybes. Surinktą labdarą Mokinių parlamentas perduos  šv.Juozapo senelių globos namams ir sutrikusio intelekto žmonių bendrijai "Panevėžio viltis".

{gallery}mintis{/gallery}

2013 m. Gruodis mėn. 13 d., Penktadienis

Lietuvai vertingiausių įmonių 2013 m. reitingo dvidešimtuke – 3 Panevėžio bendrovės

          Savaitraščio „Veidas“ trečiąkart paskelbto Lietuvai vertingiausių įmonių 2013 m. reitingo dvidešimtuke – 3 Panevėžio bendrovės: AB „Linas Agro“, AB „Amilina“ ir UAB „Schmitz Cargobull Baltic“. Joms skirtos atitinkamai 5-oji, 8-9-oji ir 19-20-oji vietos.

        Reitingas sudarytas atsižvelgus į šiuos kriterijus: atlyginimų vidurkis, investicijos į naujas technologijas, verslo ambasadorių veikla (atstovavimas Lietuvai užsienyje, dalyvavimas verslo misijose, tarptautinėse konferencijose, visuomeninėje veikloje ir pan.), skirta parama ar labdara, pelno politika, kiek pritraukta užsienio investicijų, sumokėta mokesčių, eksporto, teršalų rodikliai, darbuotojų skaičius, kiek įsteigta naujų etatų.

            Pasak reitingo sudarytojų, visos 3 Panevėžio bendrovės į sąrašą pateko todėl, kad moka didelius vidutinius atlyginimus, prisideda prie visos šalies ekonomikos augimo daug eksportuodamos ir kurdamos naujas darbo vietas. „Amilina“ iš kitų dar išsiskiria tuo, kad milijonines sumas investuoja į naujas technologijas, įmone susidomėjo ir dalį akcijų įsigijo Europoje pirmaujantis Prancūzijos krakmolo gamintojas „Roquette“. O „Linas Agro“ visas sąrašo įmones palieka toli už nugaros pagal vidutinį atlyginimą (atmetus vadovo atlyginimą).
           2013 m. vertingiausių Lietuvai įmonių trejetukas: telekomunikacijų bendrovė AB „TEO LT“, „Iki“ prekybos tinklą valdanti UAB „Palink“ ir chemijos pramonės AB „Lifosa“.

2013 m. Gruodis mėn. 13 d., Penktadienis

Mykolas Drunga. Visas Sąjūdis, o ne vienas žmogus, iškovojo laisvę

Straipsnį skaitykite: http://www.bernardinai.lt/

2013 m. Gruodis mėn. 03 d., Antradienis

Dešimt teisingos visuomenės principų

2013 m. Lapkritis mėn. 30 d., Šeštadienis

Prasideda Advento laikotarpis

Lapkričio 30, šv.Andriejaus dieną, prasideda rimties, susikaupimo ir laukimo metas - Adventas.

{gallery}adventas{/gallery}

Stabtelėkime, skirkime daugiau laiko brangiems žmonėms, pasidalinkime tuo, ką turime, su stokojančiais ir skleiskime gerumą vieni kitiems.

 

2013 m. Lapkritis mėn. 30 d., Šeštadienis

Savivaldos sampratos kaita ir jos sistemos kūrimo prielaidos

traipsnyje aptariama savivaldos sampratos kaita šiuolaikinėje visuomenėje. Pastaruoju metu vis labiau aštrėjantys prieštaravimai tarp valdymo institucijų ir visuomenės išryškino, kad dabartinės viešojo administravimo sistemos nebegali patenkinti visuomenės lūkesčių. Viešosios erdvės diskusijų analizė rodo, kad dažnai yra painiojamos viešosios politikos ir viešojo administravimo institucijų funkcijos.

Plačiau skaitykite:

http://www.sarmatas.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 30 d., Šeštadienis

Sostinėje naikinamos seniūnijos

Seniūnijų naikinimo klausimas pusantrų metų kėlė daug diskusijų Vilniaus savivaldybės taryboje. Nors vilniečiai per apklausą aiškiai pasisakė už seniūnijų išlikimą, politikai jų neišgirdo ir nusprendė kitaip. Pertvarkos šalininkai aiškina, kad seniūnijų naikinimas miestui per metus sutaupys pusę milijono litų.

 

Skaitykite plačiau:

http://www.lrytas.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 27 d., Trečiadienis

Įdomu. Respublikos himnas skambės kiekvieną pirmadienio rytą?

Kauno Švietimo ir ugdymo skyriaus specialistai politikams svarstyti pateikė Valstybės himno giedojimo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašą. Jeigu miesto politikai pritars, Kauno mokyklų moksleiviai kiekvieną pirmadienį bus raginami pradėti pamokas giedant valstybės himną.

 

Skaitykite:

http://www.delfi.lt/

2013 m. Lapkritis mėn. 27 d., Trečiadienis

Šiauliams – smūgis, Panevėžiui - džiaugsmas

Susisiekimo ministras teigia, kad europinė „Rail Baltica“ vėžė tikriausiai bus tiesiama per Panevėžį. Rimantas Sinkevičius teigia, kad jau netrukus Vyriausybei bus siūloma apsispręsti dėl trasos.

 

Straipsnį skaitykite čia:

http://www.delfi.lt/

<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 81 iš 85