Gyventojams leis tik pražioti burnas

Panevėžio valdžia labai nenoriai turėjo paklusti naujam įstatymui ir leisti žmonėms tarybos posėdžiuose ne tik trumpai pasisakyti, bet ir paklausti. Tik vieną kartą! Tokia tvarka, anot vienos opozicijos politikės, privers žmogų į valdžios posėdžius vestis pulką pagalbininkų – kad jie jam padėtų ir iš eilės užduotų po klausimą – taip visi išsiaiškintų tam žmogui rūpimą reikalą.

Opozicinės frakcijos „Kartu“ vadovė Viktorija Polzunovaitė savo feisbuko paskyroje piktinasi, kad miesto valdantieji kuria kliūčių ruožą panevėžiečiams, norintiems dalyvauti tarybos posėdžiuose. 

„Jei jums rūpi svarstomas klausimas taryboje, norite dalyvauti posėdyje ir užduoti klausimus, ko gero, teks ištrūkti iš darbo, nes posėdžiai įprastai vyksta ketvirtadieniais nuo 9 val. Dar turėsite paieškoti ir į tarybos posėdį atsivesti tiek draugų, kiek norite užduoti klausimų“, – rašo V.Polzunovaitė.

Po posėdžio pakalbinta V.Polzunovaitė sprendimą leisti žmonėms užduoti tik vieną ir patikslinamąjį antrąjį klausimą vadino absurdišku.

„Jeigu jau žmogus ateina į tarybą, vadinasi, jam trūko kantrybė, jokiais kitais keliais jis savo problemos neišsprendė, valdininkai jo neišgirdo. Tačiau ir tarybos posėdyje žmogus negalės visko paklausti, nes jam bus pasakyta, kad jau išnaudojai savo klausimus“, – piktinosi V.Polzunovaitė.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/gyventojams-leis-tik-prazioti-burnas

V.Veblausko pieš.