Bronė Slapšienė. Mažais ,,žingsneliais“ į priekį

Pasak Motinos Teresės, ne visi iš mūsų gali atlikti didelius žygdarbius, tačiau mes visi galime atlikti mažus darbus su didele meile. Liekupio bendruomenė, Lietuvai pagražinti draugija, Lietuvos moterų lyga, ansamblis „Pušelė“ – ir tai tik dalis Jūsų veiklų! Kaip viską spėjate?

Visuomet susiplanuoju darbus ir einu mažais ,,žingsneliais“, mažais darbeliais į priekį. Iš smulkmenų, iš mažų,  su meile padarytų darbelių ir susidėlioja rezultatas, kartais nustebinantis net mane pačią.

Kokias vertybes, kaip Jums pačias svarbiausias, įvardintumėte?

Atsakomybė, bendradarbiavimas, pareigingumas, sąžiningumas ir, be abejo, meilė plačiąja to žodžio prasme būtų kertiniai pamatai visoms kitoms vertybėms.

Kaip įsivaizduojate kartų bendradarbiavimą, kuriant jaukų miestą KARTU?

Vėl pradedu nuo žingsnių. Pirma, aptarti ir numatyti bendrą tikslą (visoms kartoms planuojant priemones tam tikslui įgyvendinti). Antra, visų kartų bendra atsakomybė, strateguojant, atliekant ir įsivertinant darbus. Trečia, socialiniai gebėjimai (negalima efektyviai dirbti, jeigu nėra taikomi bendravimo, vadovavimo, sprendimų priėmimo, konfliktų aiškinimosi gebėjimai). Ketvirta,  lygiavertiškumas  (reiškia visų dalyvaujančių asmenų lygiavertį statusą grupėje ). Penkta,  dalijimasis įgyta patirtimi, galvojant apie naujus projektus.

*Politinė reklama, parengta pačių kandidatų.