Besigirdamas meras šešėlio nenuvaikė

Per savo metinę ataskaitą meras Rytis Račkauskas turėjo aiškintis, kodėl formuojant naują darinį – vadinamąjį semcą miesto kultūra buvo padalinta į mylimus ir nemylimus, taip pat kodėl per visus metus daugiabučių kiemuose nebuvo suremontuota nė viena vaikų žaidimų aikštelė.

Frakcijos „Kartu“ atstovas Ričardas Bakanauskas teigė jaučiantis, kad miesto kultūra padalinta į mylimus ir nemylimus: senosios nusipelniusios kultūros įstaigos ignoruojamos ir formuojamas naujas darinys – vadinamasis semcas. Anot jo, vienintelis šios paslaptingos ir nemažais pinigais maitinamos įstaigos nuopelnas yra tai, kad išleido atvirukus.

Frakcijos „Kartu“ atstovė Viktorija Polzunovaitė sakė, kad mero ataskaita yra ir visos tarybos ataskaita, tačiau valdantieji prieš ją pateikdami neatsiklausė opozicijos nuomonės. Iš visų miesto bendruomenių minimas tik „Alumni“ klubas ir vienas jo organizuotas renginys, o kitos bendruomenės ir aktyviai veikiančios nevyriausybinės organizacijos liko neįvertintos.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/besigirdamas-meras-seselio-nenuvaike?fbclid=IwAR3O2R7shAMf7-6PBDsuA8-www9OI9sKt_UuIypUj2eVkBJf42-8jIP3D98